ÜRÜN AÇIKLAMASI

         Pastel renklerin salonunuz da yaratacağı farklılığı görmek isteyenlere özel olarak tasarlanan Avenue Yemek Odası tasarım ve canlılığı hissettirmeye aday takımlarımızdandır. Ağacın mobilyalara nasıl hayat verdiğini ve ne kadar uzun yıllar dayandığını görmek isteyenler yemek odasını mutlaka evlerinin salonunda bulundurmalıdır.

         Beyaz renginin pastel renklerle olan düeti yemek odasının salonda yarattığı ambiyans yemek yerken sizi içine çekmektedir. Misafirlerinizi ağırlarken yemek masasının fonksiyonel ayak bölümü ile diğer ucundaki torna ayaklarıyla modern avangarde tasarımı sizlere yansıtmaktadır. Yemek masasının muhteşem bench modeli ve kullanım rahatlığı ile de konforun tadına varabilirsiniz.

        Ceviz ahşap ile beyaz lake boyanın parlak cilası takımın albenisi artırırken bakımı konusunda da bizleri rahatlatmaktadır. Avenue Yemek Odası takımı ile modern tarzın dışında renkli tasarımlarla çılgın bir yaşantının izlerini vurgulayabilirsiniz. Özel tasarım olarak üretilip sizlerin evlerinde yer alma süresi 21 iş günü sürmektedir. Bu marjinal takımın 2 yıl firma garantisi ve evinizde canlı renklerin hayata bağladığı bir yaşam sunmaktadır.

AVENUE YEMEK ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Ad Konsol
  • 1 Ad Yemek Masası
  • 4 Ad Sandalye
  • 1 Ad Bench
mavi yemek odaları ... bençli yemek odaları ... fonksiyonel yemek odaları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler