ÜRÜN AÇIKLAMASI

    Oturma odasından salonlara hatta yatak odalarına kadar her odanın vazgeçilmez öğesi haline gelen televizyonlar, Atina TV Ünitesi ile birlikte mevcut kalite ve etkileyiciliklerini doruk noktasına çıkartabilmekte.

   Üst düzey malzemelerden üretilen Atina TV Ünitesi sayesinde duvarınızda ışıklandırmalar ile süslenmiş son derece hoş kesime sahip bir arka plan oluşturabileceğiniz gibi, aynı zamanda potansiyel ufak eşyalarınız ve oyun konsolu, uydu alıcısı ya da medya oynatıcı gibi cihazları da yerleştirme imkanı bulabilirsiniz.

   270 santim genişlik, 65 santim derinlik ve 190 santim genişlik ebatlarına sahip olan üniteyi en uygun fiyatlardan İnter Mobilya farkı ile satın alarak odanıza çok daha zengin ve şık bir görünüm kazandırabilirsiniz.

ÜRÜN HAKKINDA

modern duvar ünitesi modelleri... beyaz tv üniteleri...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Eşimle birlikte Gaziantep İnter Mobilya'ya gittiğimizde çok beğendik. Acaba odamıza uyar mı uymaz mı diye tereddüt ettik. Hatta aynı ürüne bakmak için ikinci kez gittiğimizde mağazadaki İnci Hanım , tatlı diliyle hep çözüm odaklı yaklaşımlarda bulundu. Ürünün odaya uygun olması için çok sayıda değişiklik önerileri getirdi. Ürünü zaten çok beğenmiştik, hem işçilik olarak hem kalite ve model olarak, daha fazla düşünmenin anlamı yoktu, kararımızı verdik.

Hamdi Karaata

OTURMA ODAMIZI YENİDEN DİZAYN ETMEYE KARAR VERMİŞTİK.YOĞUN BİR ARAŞTIRMA VE DEĞERLENDİRMEMİZ SONUCUNDA KARŞIMIZDA İNTER MOBİLYAYI BULDUK. GERÇEKTEN FARKLILIK ARAYANLAR FARKI İNTER MOBİLYADA ATİNA TV ÜNİTESİNDE BULACAKLARINA İNANIYORUM ,TEK KELİMEYLE HARİKA BİR TV ÜNİTESİ OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM. TABİKİ BÖYLESİNE GÜZEL ÜRÜNÜ TEŞHİR EDEN GAZİANTEP İNTER MOBİLYA MAĞAZA ÇALIŞANLARININ BU ÜRÜN HAKKINDA BİZE YAPMIŞ OLDUKLARI SUNUM ,TANITIM ,BİLGİLENDİRME VE HİZMETLERİ İÇİN AYRICA ÇOK MEMNUN OLDUĞUMU DİLE GETİRİYOR VE ŞÜKRANLARIMI İLETİYORUM.

MEHMET ÖZZENGİN

tv nin monte edileceği yerin uzunluğu kaç cm ?

Oğuzhan

Oğuzhan Bey : Tv yerleşim panosu 180x130 cm boyutundadır.

Müşteri Temsilcisi

10 dakikada aldığımız ve çok severek kullandığımız bir ürün. Şakir Bey'e ilgisinden dolayı teşekkür ederiz

Haluk Durakoglugil

Yaklaşık iki yil kadar önce sitenizden aldığım bu ürünü Konya'ya sorunsuz teslim ettiniz. Odanın havasını değiştirecek mükemmel bir ürün ve hala çok beğenerek kullanıyoruz. Müşterilerinize gösterdiğiniz ilgi ve teslimat aşamasındaki duyarlılığınızla daha geniş kitlelere adınızı duyuracağınız inancındayım. Iyi çalışmalar.

sakine

İnter Mobilya mağazası gerçekten kurumsallaşmış profesyonel anlamda hizmet veren aradığınız kalite ve estetiğin buluştuğu mağaza. Bir pazar günü tesadüfen girip baktık sonra Tv Ünitesi ve Yemek Masası almaya karar verdik. Hakikaten çok kaliteli ve şık ürünler aldık. Ürünler geldikten sonrada ilgi alaka devam etti. Eşimde bende böyle bir mağazadan alış veriş yapmanın doğru bir karar olduğunu anladık. İnter Mobilya ailesine mağaza sahibi Şakir Beyefendiye ayrıca mağaza müdürü Ercan Bey'e çok teşekkürler. Kahramanmaraş

Betül Yücel

bu tv ünitesinin Antalya teslim fiyatı ne kadar olur

bu tv ünitesinin Antalya teslim fiyatı ne kadar olur
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler