En Gözde Tasarım Modeli Asos Oturma Grubu

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

En Gözde Tasarım Modeli Asos Oturma Grubu hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

32 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

        Çok uzun yıllardan bu yana mobilya sektöründe yer alan İnter Mobilya firması çok sayıda kişiye bu konuda profesyonel çözümler sunuştur. Firma birbirinden farklı ve kaliteli koltuk takımları ile dikkat çekiyor. Son zamanlarda üretimi gerçekleştirilen ürünlerden bir tanesi de Asos Oturma Grubu modelidir. Standart koltuk takımı görüntüsüne sahip olan model birçok kişi tarafından yoğun ilgi görmeye devam ediyor.

        2 adet yataklı kanepe, 2 adet de tekli koltuk modeli olarak üretilen Asos Oturma Odası Takımı açık renk koltuk seven kişilerin tercih ettiği ürünlerdendir. Oturma odanızı modern bir hale getirmek için rahatlıkla bu ürünü kullanabilirsiniz. Ürünün ayak kısmında koyu kahverengi ahşap malzeme kullanılması koltukların daha modern bir görünüm kazanmasını sağlıyor. Koltukların ayaklarının rengi ile koltuğun kendi rengi arasındaki uyum ile odanızın daha şık bir görünüm elde etmesini sağlayacaktır.

        İnter Mobilya’nın diğer ürünlerinde olduğu gibi bu ürün de özel tasarım olarak üretilmektedir. Bu yüzden ürünün teslim süresi yaklaşık olarak bir ay gibi bir süreyi bulmaktadır. 2 yıl ürün garantisi kapsamında olup yüzünüzde her daim gülümseme yaratmaktadır.

ASOS OTURMA ODASI TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad Yataklı 3'lü Kanepe
  • 2 Ad Tekli Modern Berjer

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler