Full Ortopedik : Kapitoneli Asila Koltuk Takımı

Renkler


Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/intermobilya/public_html/view/urun.sol.php on line 280

Beni Arayın

Full Ortopedik : Kapitoneli Asila Koltuk Takımı hakkında detaylı bilgi vermek için sizi aramamızı ister misiniz?

Beğenilerime Ekle

31 Kişi bu ürünü beğenilerine ekledi

ÜRÜN AÇIKLAMASI

        Koltuk takımları yaşam alanlarımızda kullanılan en önemli eşyalardandır. Bu yüzden koltuk takımı alırken özenli olmak gerekir. İnter Mobilya yaptığı işin bilincinde olarak çalışmalarını sürdürüyor ve siz değerli müşterilerine birbirinden farklı modellerde koltuk takımı sunuyor. Birçok kişi tarafından tercih edilen koltuk takımı modellerinden bir tanesi de Asila Koltuk Takımı modelidir.

        Salonun da oturumu rahat bir konsept  isteyen kişilerin tercih ettiği Asila modeli, ilginç tasarımı ile de dikkat çeken bir modeldir. İki adet üçlü ve iki adet tekli berjer modeli bulunan koltuk takımının sırt dayanacak olan bölümleri kapitone desenler ile süslenmiştir. Bu görüntü koltuk takımının daha spor bir görünüm kazanmasını sağlamıştır. 

        Özel tasarım olarak üretilen bu ürünü istediğiniz ve siparişini verdiğiniz zaman 21 iş günü içerisinde teslim alabilirsiniz. İki yıl boyunca İnter Mobilya firmamız tarafından garanti altında bulunan Asila modeli koltuk takımı yüksek kaliteli kumaş malzemeler kullanılarak üretilmektedir, ayrıca kir tutmaz ve kolayca temizlenebilir. 

ASİLA KOLTUK TAKIMIN DA BULUNAN PARÇALAR

  • 2 Ad 3'lü Yataklı Kanepe
  • 2 Ad Tekli Koltuk

 

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler