ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Evlerde kullanılan koltuk takımları arasında oldukça yaygın olarak kullanılan köşe takımlarının kullanıcılar için sağladığı birçok avantajı bulunuyor. Özellikle kullanım alanı dar olan odalar için tercih edilen köşe takımları sayesinde yaşam alanları çok daha geniş bir duruma geliyor. İnter Mobilya firması yıllardır bu sektördeki hizmetlerine devam ediyor. Firmanın üretimini yaptığı ürünlerden bir tanesi de Alya Köşe Takımı modelidir.

     Standart köşe takımlarından sıkılan ve yer sıkıntısı yaşayan kişiler için oldukça kullanışlı olan bu ürün ile birlikte evinizin havasını değiştirebilir ve daha modern bir oturma odasına sahip olabilirsiniz. Alya ürününün avantajlarından bir tanesi orta alanda kullanılabilen büyük bir puf sehbaya sahip olmasıdır. Bu puf ekstra olarak oturulacak alan olarak kullanılabildiği gibi sehpa olarak da kullanılabilir.

     Köşe takımının derinliği oldukça geniştir. Böylece oturulduğunda konfor sağlar ve rahat bir şekilde köşe takımı'nı kullanabilirsiniz. Ürünün ayak kısımlarında ise ahşap malzeme kullanılmıştır. Bu durum ürünün daha spor bir görünüm elde etmesini sağlamış ve daha modern duruma getirmiştir. 

ahşap ayaklı köşe takımları... yerden yüksek köşe takımları... modern köşe takımları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler