ÜRÜN AÇIKLAMASI

Yemek odaları evlerin en özel bölümleri olduğundan ve eve gelen misafirler sürekli bu odalarda ağırlandığından dolayı yemek odalarında kullanılan mobilyaların çok özel ve gösterişli olması gerekmektedir. Klasik mobilya gruplarının yeniden popülaritesini kazanması ile son zamanlarda en çok tercih edilen mobilyalar arasında yerini almaktadır.

Klasik mobilya tasarımına sahip olan ve oylamalı detayları, eskitme modelleri ve varaklı modelleri ile dikkat çeken tasarımlardan biri olan Akasya Yemek Odası 3 farklı renk seçeneğine sahip. Kalitelisini kullanılan malzemelerden ve işçilikten belli eden takım masa ve sandalye ayaklarında kullanılan oyma detayları ile dikkat çekiyor. Eskitme detaylarının kullanıldığı modellerden yana ya da altın varak ve krem renginin kullanıldığı modellerden yana tercihinizi yapabilir ve evlerinizi kaliteli yemek odası mobilyaları ile dekore edebilirsiniz.

Takım da yer alan parçalar; oymalı detaylara sahip olan bir adet klasik tasarıma sahip olan vitrin, yüksek ve geniş ebatlara sahip olan konsol, oymalı ayakları ve parlak yüzeyi ile dikkat çeken masa, dresuar, 8 adet sandalye ve masa olmaktadır. 

AKASYA KLASİK YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  • Vitrin
  • Konsol
  • Dresuar
  • Masa
  • 8 Sandalye
  • Ayna

ÜRÜN HAKKINDA

klasik yemek odaları ... yemek odası takımları... avangart yemek odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler