ÜRÜN AÇIKLAMASI

   Bir koltuk takımı barındırması gereken tüm özellikleri Akasya Koltuk Takımı içerisinde görmek mümkündür. Takımdaki her parçanın muazzam bir görsele sahip olduğu söylenebilir. Salonlarına farklı bir ambiyans yaratabilmenizin en kesin yoludur denilebilir. Diğer salon takımları arasından en fazla dikkati çeken takımlar arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

   2 adet 3’lü koltuk, 2 adet berjer ve 1 adet orta sehpadan oluşan bu takımın her mobilya parçası özel tasarlanmaktadır. Özel atölyelerde üretilmekte olup siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak amacı ile hazır hale gelmektedir. Verilen bir hizmet daha, farklı renk ve kumaşlarda da üretilmesidir.

   Mobilyaların sık kullanımlarının ardından insan sağlığının ne denli etkilendiğinin bilincindeyiz. Bu sebeple üretimi yapılan mobilyaların tamamı ergonomik kullanım şartlarına uygun şekilde hazır hale gelmektedir. Siparişinin ardından geçen 30 gün içerisinde hazır hale gelerek teslimatı yapılmaktadır.

   Evinizin mükemmel bir havaya sahip olması için ve konforlu bir yaşam sürdürmek için bu modeli tercih etmeniz faydalı olacaktır. Sipariş verip kısa süre içinde gelmesini beklemeniz yeterlidir.

AKASYA KOLTUK TAKIMINDA BULUNAN PARÇALAR

2 adet 3'lü koltuk

2 adet berjer

1 adet orta sehpa

 

 

avangart koltuk takımları ... klasik koltuk takımları... salon takımları ...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Cok guzel goruntusu var kumasini farkli takimlarda olsa daha iyi Ama Cok pahali

Guzel Ve otesi

Çok güzel bir takım, beğendim Azerbaycan'a getirtebilir miyim ?

gul
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler