ÜRÜN AÇIKLAMASI

     Hayatınıza anlam katacak olan ve sizin için dünyadaki en değerli insan olan bebeğiniz için mutlaka en iyisine sahip olmak istiyorsanız, İnter Mobilya güvencesi ile özel olarak üretilen Afrodit Bebek Odasını rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

     Bir bebek odasında olması gereken her türlü detay incelikle düşünülerek tasarlanan Afrodit Bebek Odası hem bebeğinize hem de size konfor sağlayacak şekilde hazırlanmıştır.

     Uzun yıllar boyunca güvenle kullanabilmeniz için en yüksek kalitedeki malzemelerle üretilen bebek odası takımımız, bebeğinizin sağlığı için kimyasal maddeler kullanılmadan üretilmiştir. Siz de evinizde İnter Mobilya kalitesine ve şıklığına yer vermek, bebeğinize sahip olabileceği en güzel yatak odasını hazırlamak istiyorsanız Afrodit Mdf Bebek Odası doğru tercih olacaktır. 

   Teşhir ürün fiyatımız kampanya dahilinde % 40 indirimli olup, uzaklığa göre 1 ile 7 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır. Teşhir dışı siparişleriniz normal fiyat üzerinden olup, 21 gün içerisinde adresinize teslimatı yapılmaktadır.

AFRODİT BEBEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  • 1 Adet Gardrop
  • 1 Adet Şifonyer
  • 1 Adet Beşik

 

uygun mdf bebek takımları... indirimli bebek odaları ... mdf bebek odaları afrodit...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Bu ürün hakkında yorum yok. İlk yorumu yazmak için aşağıdaki formu kullanabilirsiniz
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler