ÜRÜN AÇIKLAMASI

Klasik mobilya takımlarının son zamanlarda insanlar tarafından oldukça fazla ilgi görmesi ile tasarımcılar modern ve klasik çizgileri harmanlayarak yeni mobilya grupları tasarlamaya başladı. Kendinizi adeta görkemli bir sarayın yemek odasında hissedebileceğiniz Açelya Yemek Odası takımı bir nostalji esintisi taşıyor.

Beyaz rengin, altın parlaklığı ile harmanlandığı takımda yemek yerken kendinizi daha özel hissedebilir ve davetlilerinize onların sizin için ne kadar özel olduğunu hissettirebilirsiniz. Masa ve sandalye ayaklarında, vitrin kenarlarında ve konsolda oymalı detaylar kullanılan takım klasik mobilya sevenlerin dışında herkesi etkisi altına alabilecek yapıya sahip. 1.sınıf malzeme kullanılarak tasarlanılan ve kusursuz işçilik ile dizayn edilen takımda kullanılan malzemeler insan sağlığı adına da herhangi bir zarar teşkil etmemektedir.

Yemek odası modelleri arasında en çok dikkat çeken modellerden bir olan Açelya Yemek Odası 1 adet vitrin, 1 adet konsol, 1 adet dresuar, 1 adet masa, 8 adet sandalye ve bir adet aynadan oluşuyor. Saray mobilyalarından hoşlanan ve evlerini adeta küçük bir saraya çevirmek isteyenler için en ideal takım olmaktadır. 

AÇELYA KLASİK YEMEK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Vitrin
  2. Konsol
  3. Dresuar
  4. Masa
  5. 8 Sandalye
  6. Ayna
avangard yemek odaları ... klasik yemek odaları... yemek odası takımları... avangart yemek odaları...

Ürün Hakkındaki Yorumlar

Klasik mobilya da bir ekol olan İnter mobilya'ya emekleri ve tasarımları için teşekkür ederim. Açelya yemek odası ağacın anlam kazandığı bir mobilya tarzıdır.

chnyrdkl

Gaziantep İbrahimli İnter Mobilya adlı firmanızdan salon-yatak ve oturma odası takımları ayrıca tv ünitesi aldım. Özellikle Satış Sorumlusu Ercan Bey sayesinde bu alımı gerçekleştirmiş bulunmaktayım. Ürünlerin Kalitesi Kuşkusuz Çok iyi ve herkes tarafından soruluyor sizi önermekteyim. Teşekkürler İnter Mobilya Saygılarımla Mehmet BİLİCİ

Mehmet Bilici
Ürün Hakkında Yorum Yapın

İnter Mobilya Blog'dan


Beğeneceğinizi Düşündüğümüz Ürünler