• Ahşap Mobilya Bakımı Nasıl Yapılır
  • koltuk-secerken-dikkat-edilecek-6-sey
  • yatakli-koltuk-takimlarinin-faydalari-ve-kullanimi

Mobilya Hakkında Bilgiler

Soru: En dayanıklı, en konforlu koltuk süngeri hangisidir?

06 Kasım 2017

L Koltuk Nasıl Yerleştirilir?

06 Kasım 2017

L koltuk nasıl yerleştirilir? Bu soru, evini dekore eden çoğu insanın sorduğu bir sorudur. Bu sorunun sorulmasının temel nedeni ise salonların genelde dar uzun, kare ya da l plan şeklinde inşa edilmesidir.

Nubuk Kumaş Nedir?

06 Kasım 2017

Mobilya almak için mağaza mağaza gezeriz. Hangisi iyi hangisi değil araştırırken, son kullanıcının en fazla sıkıldığı şey aldığı ürünle ilgili kullanılan terimlerdir. Girdiğimiz mağazada başına gidip her incelediğimiz ürünle ilgili duyduğumuz ama ne demek olduğunu bilmediğimiz bir sürü kelime ile karşılaşırız. Çoğu zamanda hımmm diyerek geçiştiririz. Oysa orada kullanılan terim, ürünün içeriğiyle ilgilidir. O kelimeyi veya ismi duyduğumuzda ne olduğunu bilmemiz bizi yanlış karadan uzaklaştıracaktır.

Ahşap Mobilya ve Ahşap Kaplama Mobilya

05 Kasım 2017

Yıllarca kullansanız bile modası geçmeyecek, yıllar geçtikçe değeri artacak ve hiç bir zaman vazgeçemeyeceğiniz bir mobilya almak istiyorsanız ahşap kaplama mobilya modellerini tercih etmeniz en doğru karar olacaktır. Tabi ahşap kaplama mobilyanın yanında başka şekilde yapılan mobilya kaplamaları da vardır. Peki, biz neden sadece ahşap kaplama mobilyayı tavsiye ediyoruz? İşte bu yazımızda çoğumuzun merak ettiği bu konuya açıklık getirmek üzerine bir yazı paylaşalım istiyoruz.

Evde Kedi Besleyenler Koltuk Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

05 Kasım 2017

Evcil hayvanlar içerisinde kediler ve köpekler bize en yakın iki dostlarımızdır. Birbirine tahammülü olmayan bu hayvanlardan kediler biraz daha şanslıdır. Kedilerin evlerimizde yaşamasına daha kolay izin veririz. Belki de evcil kedilerin korunmaya ve kollanmaya daha fazla ihtiyacı olduğundandır. Ama bu durum bize bazen sıkıntı verebilmektedir. Koltuk kumaşlarında yaşadığımız bu sıkıntıyı mobilya firmaları göz ardı etmemekte. Alternatif kumaş ve öneriler geliştirmektedirler.

Oturma Grubu ve Koltuk Takımlarında İdeal Sünger

05 Kasım 2017

Mobilya da Gürgen Ağacının Özellikleri ?

05 Kasım 2017

Oturma Gruplarında Kullanılan Kumaş Türleri

05 Kasım 2017

Koltuk Takımlarında Nubuk Deri Temizliği Nasıl Yapılır?

05 Kasım 2017

Klasik Mobilyada Kullanılan Ağacın Özellikleri Nelerdir?

05 Kasım 2017
Whatsapp Destek Hattı x İletişime geçmek için hemen tıklayınız Tıklayınız
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.