First Yatak Odası - İnter Mobilya
  • 444 7 880
  • info@intermobilya.com
Alışveriş sepetiniz boş!

Mobilya Modelleri ve Fiyatları

First Yatak Odası

0 TL
0 yorum   0 yorum   /   Yorum Yap

Mobilya Detayları

Marka: Disable
Ürün Kodu: First Yatak Odası
Stok Durumu: Stoklar Tükendi
Miktar:

First Yatak Odası

                First yatak odamızın tasarımı, modern zevklerin ve lüksün şıklığından yardım alınarak hazırlanmıştır. Bunun sonucun da minimalist yaklaşımların hayatın kargaşasından uzaklaştırarak verdiği sadeliğe dayanılarak fonksiyonel bir kullanımın sağlanması amacıyla hazırlanan bir yatak odası ürünümüzdür. Bu ürünümüze ait aksesuarların seçimleri de aynı mantık çerçevesine uygun olarak hazırlanmış ve odanın en etkili destekçileri olmuştur. Modern bir yatak odası isteyen kullanıcılarımızın rahatlıkla seçebileceği bu yatak odası türümüz kullanıcılarımızın istekleri doğrultusunda renk seçenekleri ile sunulmuştur. Oldukça özgün bir tasarıma sahip olan ürünlerimizin benzersiz bir moda eğilimine hizmet ettiğini söylerken modanın insan sağlığına ne kadar hizmet edebileceğinin araştırmaları sonucu hazırlanmış bir üretim aşaması bulunmaktadır.

                Yatak odalarımızda stoklarımızın bulunmayışı kişinin tam nitelikli bir dinlenme ve uyku süresi geçirmesiyle doğrudan alakalıdır. Temel düşüncenin bu anlayışa dayandırılması sonucu ürünlerimizde kişinin fiziksel ölçüleri ve sağlık durumu göz önüne alınarak hazırlanmasından dolayı ürünlerimiz siparişler doğrultusunda üretilmektedir. Bu yüzden yaklaşık 30 gün gibi bir süre zarfı sonunda ürün hazır duruma gelecektir. Ürünün hazırlanmasında temel olarak bireyin sağlığı baz alından dolayı kullanılan malzemelerinde insan sağlığını destekler nitelikte doğal ve antibakteriyel ürünler olduğunu söyleyebiliriz. 

FIRST MDF-LAKE YATAK ODASINDA BULUNAN PARÇALAR

  1. Gardrop
  2. Karyola
  3. Tuvalet Masası
  4. Tuvalet aynası
  5. 2 Adet Komidin
Gardrop
Genişlik - Derinlik - Yükseklik 271 x 66 x 228
Karyola
Genişlik - Derinlik - Yükseklik 173 x 216 x 29
Komodin
Genişlik - Derinlik - Yükseklik 78 x 49 x 34
Şifonyer
Genişlik - Derinlik - Yükseklik 139 x 52 x 73

Yorum Yap

Adınız:


Yorumunuz: Not: HTML'ye dönüştürülmez!

Oylama: Kötü           İyi

Doğrulama kodunu giriniz:Yeni Müşteriyim

Hesap Oluştur

Hızlı ve güvenli bir alışveriş için yeni bir hesap oluşturun. Böylece sipariş durumunuzu takip edebilir ve önceki siparişlerinize göz atabilirsiniz.

Devam

Kayıtlı Müşteriyim